Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libertas Dubrovnik

+14
ZlayoZg
tinaivica
portos
medo
noone
AMFan
Jean
novi_shef
NP-549
Tomek
Narcis
gaspa
kriticar
kiki273
18 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 14 kol 2014 - 21:02

To o povijesnoj liniji mi se svidja. A pogotovo mojoj zeni kojoj je uvijek bio drazi komod u prostoru koga pruza SU220 nego ovi moderni unutra natrpani autobusi. A stranci, pogotovo, gutaju te price.
Mozda bi se moglo obnoviti jos koji autobus, ako bude dobro poslovala. Jer linija 1 je jako potrebna, ma u bilo kom obliku.
Trebalo bi i barem jednog SU220 opremiti iznutra kao cabrio. Mislim na slusalice i sustav informiranja koji cabrio ima. Pa da vozi umjesto njega kad vrijeme ne dozvoljava upotrebu cabria. Najmanje investicija bi zahtjevali ili gbr.18 ili gbr.19, a mozda da urede i oba.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 19 kol 2014 - 13:07

"MAN SU220" je ranije napisao da u slijedecoj nabavi stizu i cetiri citibusa. Libertas vec ima osam takvih autobusa koji nisu potpuno iskoristeni. Vozi ih redovno samo 5, a tri stoje. Treba li ih nabavljati jos?
Da, kad bi servisirali linije 3 i 7, rerutirane i svaka sa po dva autobusa.
Uz osam novih manova i još tri koji bi otpali sa linija 3 i 7, te uz jos tri koje i sada imaju u rezervi bilo bi sasvim dovoljno solo niskopodnih autobusa da zadovolje sve zahtjeve cak i za eventualnim novim linijama. Ili bi citibusevi mogli na neka nove linije.
Ali još mi nije jasno gdje bi onda koristili 8 iveca LE na podrucju Grada. Mogli bi na linijama 10,12,16 i 23. Ali posto za ovu nabavu garanciju daje Grad nevjerujem da ce garantirati za nabavu prigradskih autobusa. Barem sam tako negdje procitao.
I zna li neko u kojoj fazi je natjecaj za nabavku. Ja ga nisam jos uspio pronaci na internetu. Je li uopce raspisan?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 uto 19 kol 2014 - 13:42

Kakva je situacija sa Cavtatom ?
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2437
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 19 kol 2014 - 16:07

Cavtat je posebna prica. Ljeti jako profitabilna linija puna turista. Samo jesu li ta dva-tri mjeseca dovoljna da se akumulira dovoljno za godisnju profitabilnost i posebno za prostu reprodukciju? To ne znam jer nemam adekvatne podatke.
Ali znam da je nacelnik Konavala, gdje Cavtat pripada, odbio razgovarati o bilo kakvim subvencijama cak i za lokalne linije, a pogotovo zupanijske.  Samo par postova prije citirao sam njegove izjave o subvencioniranju objavljene u tisku.
A recimo djak iz Konavala placa mjesecnu kartu isto ili cak manje nego ja kao stanovnik Grada, a s njom ima pravo da se neograniceno vozi na relaciji od maksimalno pedesetak Km  iz Konavala do Grada i obratno i jos sve ono isto sto ja imam sa svojom mjesecnom kartom , neogranicenu voznju na gradskim linijama.
Iako se iz mog prireza redovno placaju subvencije Libertasu ja moram platiti punu cijenu karte do Cavtata, ako zelim ici tamo. Mislim da je cijena poslije zadnjeg poskupljenja na proljece sada 25Kn u jednom pravcu.
A za uzeti autobuse na leasing ili kredit, svejedno, neko treba da da garanciju Libertasu i to bi,  ako nitko drugi, trebale lokalne zajednice po cijem teritoriju bi ti autobusi vozili. Zasto bi to Grad radio, ako njegovi zitelji nemaju od tog direktne koristi? Svak bi trebao placati svoje racune.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 uto 19 kol 2014 - 18:12

Ista priča kao i kod nas. Sto baba, kilava dica. Najbolje da svako selo ima svoju općinu. Kod nas je kriterij subvencioniranja broja prijeđenih kilometara po teritoriju određene jedinice lokalne samouprave po unaprijed određenoj cijeni (7.08 kn), s tim da se od krajnje cifre oduzima ukupna masa prodanih karata na toj liniji.

NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2437
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 19 kol 2014 - 18:20

Ne znam detalje kako se izracunava subvencija za Libertas. Ali sam procitao u novinama da Konavle I Mljet ne placaju nista, ostali nesto, ali po kom kljucu ne znam. Vjerovatno isto po prijedjenim kilometrima.
U novinama sam procitao I o tome pisao na forumu da se opcina Zupa odrice linije 10 za Cavtat iako ona poveze najveci broj Zupljana.
I da recimo, privatnik je dobio koncesiju zupanije za par polazaka prema Slanom iz Dubrovnika i obratno. Ali vozi ih samo ljeti kad ima putnika.  Zimi ga nigdje nema kad putnike na pojedinim polascima treba traziti.
Mislim da bi Libertas puno bolje poslovao da mu je vecina linija samo kroz jednu lokalnu zajednicu jer mu onda ne bi trebala koncesija i mogao bi lakse mijenjati red voznje shodno sezoni.
BTW Za sutra najavljuju pogorsanje vremena. Moglo bi opet trebati pojacanje na linijama 10,12 i 16.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 uto 19 kol 2014 - 18:41

Možda je dobio koncesiju za privremenu liniju, odnosno liniju koja ne prometuje cijelu godinu.

Svatko ima pravo zatražiti uvid u knjigu voznih redova u Županiji. Tamo se vidi kakva je linija pa se onda pozove inspekcija da izađu na teren ako dotični liniju ne vozi. Na moj upit tko provjerava da li se vozi ili ne, dobio sam odgovor da nitko ne provjera bez poziva, već se na teren izlazi po prijavi. Znači, prijevoznici bi sami trebali kontrolirat da li im konkurenti voze onako kako su prijavili liniju.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2437
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 19 kol 2014 - 19:14

Nek se cese onaj koga srbi. Meni kao potencijalnom korisniku usluge cak odgovara konkurencija jer cu, da mi treba, izabrati jeftinijeg prijevoznika. Pa lako moguce da postoje neke koncesije samo za sezonu jer iz Dubrovnika ljeti ima puno vise zupanijskih i medjuzupanijskih linija nego zimi.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 20 kol 2014 - 13:20

U Libertasu na probi jos jedan crossway ZG-4388-FH. Krenuo sa voznjom na sluzbi 10-1 oko 1300 danas. Za razliku od onog nedavno na probi ima dvokrilna srednja vrata.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 21 kol 2014 - 12:49

Juler za Cavtat ujutro vozili 113,114,105 I 106. 111 je po obavljenoj jutarnjoj vožnji zamijenjen sa gbr.105. Popodne je vracen na liniju, a i gbr.106 je povučen i na 10-4 je vozio 113 jer je, kao što sam već napisao, na njegovo mjesto uskočuio novi Iveco. Tako je 113 u svojoj desetoj sezoni vožnje za Cavtat prvi put proveo noć u Cavtatu.
I gbr.28 je vidjen na liniji 10 kao ispomoć.
Gbr.33 ne vozi zbog popravka limarije. Zastrugan je s desne strane.
Gbr.5 sam video na baždarenju tahografa. Izgleda da je vrlo blizu registracije.
Gbr.102 vozi na liniji 27. izgleda da se jučer pokvario gbr.116.
Gbr.100 vozi na liniji 16A već nekoliko dana. Zašto tu ne stave citibus? Kad im ionako tri leže već jedno vrijeme. U rezervi su gbr.63, 64 i 65
Gbr.112 sam jučer video na dizalicama, nešto rade na njemu.
Gbr.87 je taj zbog kog su skinuli djelove sa gbr.89.
Gbr.83 iako je imao sudar prije skoro mjesec dana još nije popravljhen.
Igbr.80 još je u garaži. Iako sam to već napisao na Šipanu je I dalje gbr.149
čini mi se da je na popravku i gbr.117, tako da bi na Mljetu mogli biti gbr,122, 123 i 124.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 21 kol 2014 - 23:28

Načelnik Konavala opet daje izjave: http://www.dubrovnikpress.hr/index.php/component/k2/item/11426-luka-korda-libertasu-smo-placali-reket

Dubrovnikpress je napisao/la:
Iako je gradonačelnik Andro Vlahušić još u lipnju najavio kako Libertas ostaje jedinstveno poduzeće, prema nekim informacijama to će Društvo poslovnu 2014. godinu završiti s gubitkom. Drugim riječima, Libertas će morati racionalizirati poslovanje, ali i razmišljati o ukidanju onih linija koje su već duže vrijeme nerentabilne. Takve linije, ističe za portal Dubrovnikpress.hr načelnik Općine Konavle Luka Korda, prometuju i kroz Općinu kojoj je na čelu te naglašava kako je apsurdno da ih održavaju veliki autobusi.



- Kažu da autobusi koji idu iz Dubrovnika za Molunat voze prazni, a ja kažem da do Zvekovice voze puni. Od Zvekovice do Molunta ne treba voziti MAN od 80 putnika nego kombi. Znači, mjesta za uštede ima, ali u Libertasu za to igleda nemaju volje. - kazao je Korda, dodavši kako je Županija, budući da se radi o županijskim linija, ta koja treba pregovarati s Libertasom.



- Županija treba izraditi procjene kako će i koliko tko voziti i onda razgovarati s Libertasom, a prijevoza će biti, ali on mora biti znatno jeftiniji. Stanovnici Vitaljine kartu do Dubrovniku u jednom smjeru plaćaju 40 kuna, znači do tamo i nazad je 80 kuna. Neka se još po Gradu odvezu negdje autobusom to je 100 kuna za poći u Dubrovnik. Pazite, ima ljudi koji te novce nemaju, a moraju u Grad. - rekao je Korda, istaknuvši kako su cijene koje je formirala Općina ipak previsoke.



- Mi smo bezobrazno digli cijene računajaći da smo s time sve riješili. Mi digli cijene, a oni traže još 3,5 milijuna kuna. Tu nema ni računice ni dobre volje. - naglasio je Korda.



Nakon što je Općina Konavle tijekom ove godine otkazala ugovor o subvencioniranju linija, koji je imala s Libertasom, Korda je u nekoliko navrata za pregovarački stol sjeo s gradonačelnikom Androm Vlahušićem. Iako Vlahušić, kad su u pitanju linije koje prometuju kroz Konavle često zna mijenjati retorku, pa tako i zaprijetiti da će Libertasovi narančasti autobusi prestati prometovati kroz tu Općinu, Korda kaže kako gradonačelnik Dubrovnika nije uzrok problema.

- Ja mislim da je za to što nema dogovora krivo vodstvo Libertasa. - istaknuo je Korda.

-Libertas je problem za njih, a ne za nas. Za mene problem s linijama ne postoji jer su one županijske. Mi smo do sada plaćali reket. Bilo je ili ćete platiti toliko i toliko ili mi nećemo voziti, a svaki put se tražilo sve više i više dok taj iznos nije došao do skoro 4 milijuna kuna.
Sad ne plaćamo ništa i nismo nikome dužni. Kažu da su njihovi troškovi toliki i toliki. Oni vjerojatno i jesu visoki, ali tamo ima oko 400 zaposlenih. Pa tko to može platiti? - pita se Korda.

 Kažu Libertas je naš, a ja kažem da je moj onaj koji kvalitetno radi i manje ga platim. Naši vozači Konavljani bi preuzeli neke linije. Neki privatnici već voze linije po Konavlima i to po europskom kilimetru, a to znači po 7,5 kuna, a Libertasu smo taj kilometar plaćali 15 kuna po kilometru. Da je 10 kuna, puna šaka brade. - zaključio je načelnik Općine Konavle Luka Korda.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 22 kol 2014 - 12:41

Gbr.5 ponovo registriran. nova tablica DU-769-GF

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 pet 22 kol 2014 - 13:53

Uhvatio sam IVECA,ovaj je za razliku od onih s automatskim mjenjačem DNR123,te 53 sjedeća mjesta.
Libertas Dubrovnik - Page 32 IVECOCROSSWAY_zps102c6677
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 915
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 22 kol 2014 - 17:05

MAN SU220 je napisao/la: Popravili su gbr.19,promjenili su mjenjač,ubacili novi motor i eno stoji parkiran u radeljevicu.
Da je popravljen vozio bi negdje. Mislim da nije ispravan. Predugo stoji. Moze li se kako provjeriti?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 22 kol 2014 - 17:19

MAN SU220 je napisao/la:Nevjerujem da bi citibusi ljeti mogli vozit za Mokošicu pa čak ni u večernjim satima.
Nisi vjerovao, ali voze i to u spici . Mislio sam da je slucajnost, ali izgleda da vec nekoliko dana citibus vozi polaske brze linije.
Jos jedan propali project uvodjenja novih linija kao sto je bilo uvodjenje 3A. Nek izadju malo na cestu i vide kad i gdje putnici cekaju dugo.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 22 kol 2014 - 17:47

Polovio sam i kilometrazu nekih classica, onih koji voze.. Uglavnom su svi izmedju 600 i 640 tisuća. Normalno nisam uspio vidjeti 98, 103 i 104 koji ne voze. Jedino od tog prosjeka odudara gbr.102 koji ima oko 725 tisuća.
Isuzu citibus gbr.61 je uspio skupiti oko 130 tisuća, dok ostali imaju puno manje, neki su tek presli 50 tisuća kao npr. gbr.67. A neki su presli i 90 tisuća kao gbr.63.
Mislim da ih se trebalo malo ravnomjernije i ukupno puno vise iskoristiti.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 23 kol 2014 - 20:05

Ne znam kako sam ja video linije 11,25 I 27 za vrijeme školske godine dolaze pune iz Konavala na Zvekovicu kad uvaženi načelnik, clan zna se koje stranke, kaže da je kroz Konavle dovoljan i kombi. Pocinjem sumljati u svoj vid. E ti političari...
A da se provedu njegove zamisli srednjoskolci iz Konavala ne bi imali s cim u skolu.
Problem su jedino polasci ujutro prema Konavlima i popodne iz Konavala kad nema djaka. Ostali su puni.
Ali ti autobusi moraju doci u Konavle da bi doveli u Dubrovnik srednjoskolce u popodnevnu smjenu, te nakon sto vrate kuci one iz jutarnje stici u Grad da bi iza 20:00 vratili one iz popodnevne. A imati u Konavlima dva autobusa za svaku liniju mislim da bi bila skuplja opcija,
.
Nego treba li lokalna zajednica(zupanija) osigurati prijevoz srednjoskolaca od kuce do skole i na koji nacin to moze rijesiti? Nije Libertas taj koji ce davati popust na cijenu karte djacima jer ga taj djak kosta u prijevozu isto kao i putnik koji plati punu kartu.
A trebali bi se i Libertasu trgnuti i poboljsati efikasnost prijevoza

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 26 kol 2014 - 13:13

Iveco je izgleda zavrsio sa voznjom za Cavtat, jer je s polaskom u podne vidjen na liniji 12 sa upaljenim displejem naprijed na kom je pisalo 12 Dubrovnik - Slano. Nisam vidio je li gbr.113 vracen na 10-1 ili tamo vozi nesto drugo.
gbr,110 vozi sluzbu 27, a sluzbu 23 cini mi se 101.
gbr. 90 i 91 sredjuju se kao i 94. 92, 93 i 95 sredjivani su i prosli tjedan, a 96 jos nema tablu za skolski prijevoz.
Na liniji 3 vec treci dan voze 97 i 99, jer su gbr.150 i 156 koji bi tu trebali voziti u remizi. Zasto nisu dali citibuseve na tu liniju? Jos ne voze 135, 136, 137 i 155, ali izgleda da je ovaj zadnji provozio jer je 74 koji ga je mjenjao vratio u garazu.
Jucer sam bio s barkom na Lopudu i vidio Sipanski isuzu. Iznenadilo me da nije 149 i da nije ni 80. Ne budi lijen odvezao sam se blize Sudjurdju i vidio da se radi o 133.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 uto 26 kol 2014 - 14:04

113 vraćen na 10-1,100 već tjedan dana na liniji 16A,jučer 105 na liniji 23,126 na liniji 23A.Što ce sad sa 141 kad je IVECO za slano,mogli bi njega na liniju 23 ili 10-4 jer je na njoj sigurno neklimatizirani bus.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 915
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 26 kol 2014 - 16:46

Mogao bi gbr.104 na jednu od tih linija jer sam ga vidio sa probnim tablicama. Znaci spreman je za registraciju. Ako krene na te linije "MAN SU220" ti ces lakse uloviti kilometrazu nego ja.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 27 kol 2014 - 11:48

Jutros je iveco zamijenjen sa gbr.141 od deset sati na liniji 12. Gbr.102 vozi 10-4.
U Gradu voze 25,28,74,76,97 i 99. I to gtedom na linijama  6, 4, 6, 8, 3 i 3. Cini mi se da je ipak 28 iza deset zamijenjen sa gbr.158.
Dakle izgleda da najmanje devet (od 22)  niskopodnih jutros nije bilo spremno za voznju.
gbr.27 vozi umjesto gbr.15 na linii 1. Ima li ta linija red voznje?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 28 kol 2014 - 10:57

Na sluzbi 23A vozi interurban gbr.80. Pravi autobus za tu liniju.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 28 kol 2014 - 12:11

Gbr.104 napokon registriran. Vracena stara tablica. Nismo ga jos ove godine vidjeli u voznji, cini mi se.
Gbr.108 vidjen sa tablom linije 23. Je li to vozi u Buice dok su na liniji 27 gbr.101 i na 10-4 gbr. 102. Dakle vazno je  ohladiti par vozaca, a to sto se stotine putnika kuhaju nema veze. Onaj koji je to napravio isto ce dobiti placu , a usput je i uradio nesto za svoje rodjake, susjede, prijatelje ili sto vec su mu.
Gbr.28 danas na liniji 3, izgleda da 99 ima nekih problema.
Gbr.141 opet je u Radeljevicu. Znaci mogao bi Iveco biti na liniji12.
Gbr. 25 mi je pobjegao tako da nisam vidio na kojoj gradskoj liniji vozi, ali vozi jer imao je putnike.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 28 kol 2014 - 16:54

Danas je putem medija objavljeno da ce vlada subvencionirati prijevoz skolaraca u iznosu od 75% cijene. Za tu svhu izdvojeno je 90 milijuna kuna za prijevoz do kraja ove godine. Kako ce to biti prakticki ostvareno? I sto poslije Nove Godine?
Kako ce se to odraziti na Libertasov prigradski promet gdje je vecina linija prilagodjena prijevozu srednjoskolaca?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 29 kol 2014 - 8:43

Jutros oko osam vidjeni i 26 i 142 voze sa tablama linije 16.
Je li i sad ljeti postoji neki dopunski polazak uz liniju u sedam iz Plata?
Ili je gbr.26 mijenjao gbr.142 na prvoj voznji? Nisam obratio paznju je li isti vozac.

Gbr.60 vec nekoliko dana lezi na poljani. Kvar? Mijenja ga gbr.64.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 6095
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 32 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Možeš odgovarati na postove.